Gelme Fetö, cenazen de gelmesin

Gelme, Cenazende Gelmesin

Sende farkında olmalısın ki, ABD’daki varlığın tehlikeye girdi, suyun ısınmakta, sokağa atılma vaktin yaklaşmakta hoca. Şer güçler adına casusluk ve ihanet ettiğin bir ülkeye gelecek cesaretin olabilirmi bilinmez ama, sen yine de gelme. Hele hele Türkiyenin ulusal güvenliğini tehditeden ihanetinden sonra, millet sana karşı kin, nefret ve öfkeyle bilendi, gelirsen bu millet seni linç eder, suratnı tükürüğe boğar, sakın ha gelme hoca.

Sen ve örgütünün pisikolojik hilelerle halkın üzerinde yaratmaya çalıştığınız korku, heyecan, öfke gibi duyguları uyandırama planı geri tepti, sakın ha gelme. Basın ve medya marifetiyle milleti kaderine ikna ederek, Rıza üretme, “şuur paketleme” yargı ve algı bozuklu yaratma işi de tutmadı, sosyal vicdan uyandı, sakın gelme hoca.

İnsanları gözü açılmamış kedi yavrusu yerine koyarak, manipüle ettiğiniz kirli oyunlar netice vermedi, düşmanlarınız çoğaldı. Sen ve cübbeli müridlerinin (Hakim, Savcı, Polis) tezgahladığıpornoculuk işi sex kasetleri tehdidi de tutmadı, sakın gelme hoca.

Miras bırakacağın ne evlad-ü ıyal, nede dikili bir ağacının olmadığı bir ülkede ne işin olabilir, bunaklık edipde gelme hoca. Her nekadar Serap Çil ismindeki hanımın senin gayr-ı meşru kızın olduğu idda edilsede, senin kızın olaması zayıf bir ihtimal, çünki senin HÜNSA olduğunu duymuştum hoca.

Vasiyet et cenazenide getirmesinler. Mezar taşına fiziki tacizde bulunanlar olabilir, o durumda müridlerin incinirler. Sağlığında hizmet ettiğin ve malikanesinde misafir edildiğin ülkene ABD’ye defin olman daha isabetli olur, gelme hoca. Amerikaya gömülürsen hizmetlerinin karşılığı olarakşanına yakışır Hürrüyet anıtının karşısına ” hoşgörü ve dialoğ ” anıtı dikerler hoca. Her ölüm yıldönümde mezarının başında Türkiyeden giden müridlerin beddua ayini düzenlerken, orada bulunan turist ve yerliler kabrinin başında mum yakar, ısıtırlar seni hoca. Böylece sağlında hizmet etmekten onur duyduğun ülkeye öldükten sonrada hizmetlerini devam ettirmiş olur, ABD nin onuru, gururu olursun hoca.
Metin Yazarel

Rotterdam: 11 Aralık 2015

mm

Metin Yazarel - Çeşitli Alanlarda Faaliyet Gösteren Girişimci ve Toplum Aktivisti Kişisel Bilgiler: Adı: Metin Yazarel Doğum Yılı: 1962 Doğum Yeri: Yozgat, Boğazlıyan ilçesi, Yaraş Köyü Medeni Durumu: Evli, iki kız çocuğu babası Eğitim ve Akademik Geçmiş: İlkokul: Yaraş Köyü İlkokulu Ortaokul ve Lise: Yozgat’ta tamamladı Üniversite: 1980 Eğitim-Öğretim yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi'ne kayıt oldu, ancak 12 Eylül 1980 darbesi nedeniyle eğitimini yarıda kesmek zorunda kaldı. Yurtdışı Eğitim: Kasım 1980'de Hollanda'ya yerleşti. 1981-1982 öğretim yılında Rotterdam'da Thomas More Pedagoji Akademisi'ne devam etti. İş ve Ticaret Hayatı: Hollanda'da İş Hayatı: 1982 yılında Hasret Gıda Marketi ile ticaret hayatına adım attı. Daha sonra Türk video filmleri, tekstil ürünleri toptancılığı ve seyahat acenteliği gibi çeşitli sektörlerde ticaret yaptı. Toplumsal Katılım: Çeşitli Türk dernek ve federasyonlarında kurucu yönetim kurulu üyeliği ve genel sekreterlik gibi üst düzey yöneticilik yaptı. Sosyal Araştırmalar: Toplum bilimi alanında 'sosyal tercihler', 'sosyal davranışlar' ve 'sosyal psikoloji' konularında araştırmalar yaptı. Göçmen etnisitesi ve göç sosyolojisi gibi alanlarda çalışmalarına devam ediyor. Sivil Toplum Aktivizmi: Uzun Süreli Danışmanlık: Hollanda Türk Demokratlar Birliği (UETD) danışmanlık yaptı. Araştırmalar Merkezi: Amsterdam Türk evi Araştırmalar Merkezi yönetim kurulu üyesi olarak sivil toplum çalışmalarını sürdürdü. Yazarlık ve Medya Faaliyetleri: Yayınlar: 200'den fazla makalesi çeşitli gazete, dergi ve bloglarda yayımlandı. Köşe Yazarlığı: Kesintisiz 8 yıl boyunca Türkçe yayın yapan Haber Gazetesi'nde köşe yazarlığı yaptı. Televizyon Programcılığı: Kısa bir süre Life24 Bilgi Danış Televizyon programcılığı da yaptı. Yayın Danışmanlığı: Gönüllülük esasına dayalı olarak Haber Gazetesi'nde genel yayın danışmanlığı yaptı. Diğer Yayınlar: Yozgat Çamlık gazetesi ve En-Politik internet sitesinde de köşe yazıları yazdı. Çalışma ve Ticaret Hayatı: Şirket Danışmanlığı: Halen Letselschade Kaza Uzmanlığı Şirketler Grubuna danışmanlık yapmaktadır. Kurucu Ortaklık: EU TRADE CENTERS BV. şirketinin kurucu ortağı olarak ticaret hayatına devam ediyor. Metin Yazarel, iş hayatı, ticaret, akademik çalışmalar, sivil toplum faaliyetleri ve medya alanlarında geniş bir yelpazede etkinlik gösteren, çeşitli alanlarda başarılı ve çok yönlü bir birey olarak öne çıkmaktadır.